UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

W Twojej firmie

– Sukcesja –

Na wypadek śmierci właściciela lub wspólnika

Jakie konsekwencje niesie śmierć wspólnika? Czy może spowodować paraliż Firmy?
A co się stanie z otrzymanymi dotacjami unijnymi, leasingami, kredytami inwestycyjnymi, obrotowymi w sytuacji śmierci właściciela, wspólnika, wspólników? – trzeba je spłacić!

Czy wszystkie ubezpieczenia na życie zadziałają w pandemii?

Już dzisiaj warto o tym pomyśleć i wdrożyć stosowne zabezpieczenia, które ochronią Ciebie, wspólnika, Firmę i jednocześnie mogą być kosztem uzyskania przychodu dla
Twojej Firmy.

Dysponuje nowoczesnymi ubezpieczeniami, które działają na całym świecie, w pracy czy na wakacjach a co najważniejsze świadczenie jest wypłacone również w sytuacji śmierci z powodu COVID 19 – w ogólnych warunkach umowy ubezpieczenia w wykluczeniach nie znajdziesz pandemii.

– Grupowe Ubezpieczenia na Życie –

Którą Firmę wybrać? Jaki zakres będzie najlepszy dla mnie, dla pracowników i jeszcze w rozsądnej cenie? A czy będę miał serwis i pomoc, kiedy coś się wydarzy?

Pracuję z zespołem doświadczonych ekspertów ubezpieczeniowych, posiadamy dostęp do szerokiej oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych – dla nas liczy się Klient, jego bezpieczeństwo i zadowolenie.

– Zapraszam do kontaktu –

Posiadam 13 letnie doświadczenie w planowaniu finansów osobistych klientów – czasami okazuje się, że trochę więcej wiem niż Twoja księgowa.

– Pracownicze Pakiety Medyczne –

Jak długo dzisiaj czekasz na specjalistę? badania? Czy będzie lepiej?

Badania Okresowe dla pracowników, dobry Specjalista, Rezonans, TK i inne kosztowne badania wszystko w zasięgu dla Ciebie, Pracowników i Waszych rodzin. Wygodnie i szybko za rozsądną cenę –będziesz bezpieczny.

- Proszę o kontakt -

Jeśli zainteresował Cię powyższy temat zostaw swoje dane a ja skontaktuje się i odpowiem na wszelkie pytania.

- Masz pytania? -

KONTAKT

E-MAIL

k.latyszojc@finanse-meritum.pl

Telefon

693 956 291

Adres

Lubicz Dolny, Tulipanowa 29B
87-162 Lubicz Górny

Skip to content