UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Dla Ciebie i Twojej rodziny

– Poważna choroba –

Statystyki mówią, że dzisiaj co 4 osoba choruje na nowotwór lub schorzenia kardiologiczne.

A jakie są prognozy w obliczu trwającej pandemii, gdzie dostęp do specjalistów i badań jest bardzo ograniczony? Jak sobie z tym poradzić?

Posiadam rozwiązanie, które gwarantuje pakiet pieniędzy w sytuacji poważnego zachorowania oraz świadczenie od utraty przychodu, które rekompensuje niższe dochody w trakcie leczenia.

Ubezpieczenie wyróżnia się na rynku realizowaniem świadczenia nawet w stadium in-situ, przy niższym stopniu zaawansowania choroby lub przy lżejszym ich przebiegu.

Dodatkowym atutem jest dostęp do: specjalistów, drugiej diagnozy, planu leczenia, opieki nad dziećmi, zwierzętami, opieki psychologa dla całej rodziny oraz sanatorium. Nie czekaj bo jutro może zmienić się Twoja ankieta medyczna i nie będziesz już ubezpieczalny.

– Zapraszam do kontaktu –

Posiadam 13 letnie doświadczenie w planowaniu finansów osobistych klientów – bezpłatny audyt pomoże dopasować odpowiednie sumy ubezpieczenia i zakres do Twoich oczekiwań.

– Następstwa Nieszczęśliwych wypadków –

To nieprzewidziana sytuacja, która może jutro się wydarzyć, możemy nie mieć na to żadnego wpływu.

Jak wygląda sytuacja w obliczu pandemii- dostęp do lekarzy czy świadczeń jest bardzo utrudniony a trzeba działać szybko by wrócić do sprawności. Oferuję szerokie zabezpieczenie finansowe nie tylko w sytuacji uszczerbku ale i uszkodzenia ciała.

Dodatkowo ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie również wtedy, gdy do wypadku doszło z powodu udaru czy zawału!

Szeroki zakres ubezpieczenia powoduje, że Klient ma szybki dostęp do specjalistów, badań: tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, rehabilitacji, transportu medycznego, pomocy domowej, pomocy pielęgniarki, opieki nad dziećmi a nawet sanatorium.

– Nasze dziecko –

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejszą rolą każdego rodzica. Dzisiejszy dostęp do lekarzy, zwłaszcza specjalistów jest nie dość, że utrudniony to i kosztowny.

Posiadam rozwiązanie, które chroni finansowo nasze dziecko zarówno w sytuacji poważnego zachorowania, następstwa nieszczęśliwego wypadku czy pobytu w szpitalu.

Polisa wyróżnia się od innych Towarzystw tym, że oprócz wysokich świadczeń pieniężnych daje dostęp do lekarzy pediatrów, specjalistów oraz specjalistycznych kosztownych badań, rehabilitacji, prywatnych lekcji oraz chroni dzieci w cyber przestrzeni.

– Śmierć –

Nastały dziwne czasy, nieprzewidywalne. Obecna Pandemia pokazała, że umierają nie tylko starsze, ale i młode osoby nawet ci wysportowani.

Warto się zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytania. Jak będzie wyglądała sytuacja moich bliskich, jeśli jutro mnie zabraknie? Kto zapłaci rachunki, ratę kredytu, zagwarantuje im środki do życia?

Dobra wiadomość jest taka, że masz wybór i nie musisz tak ryzykować!!! Stosowna Polisa zabezpieczy Twoich bliskich w 100% a jeśli nic Ci się nie stanie -otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych przez lata składek.

- Proszę o kontakt -

Jeśli zainteresował Cię powyższy temat zostaw swoje dane a ja skontaktuje się i odpowiem na wszelkie pytania.

- Masz pytania? -

KONTAKT

E-MAIL

k.latyszojc@finanse-meritum.pl

Telefon

693 956 291

Adres

Lubicz Dolny, Tulipanowa 29B
87-162 Lubicz Górny

Skip to content